Paasspeurtocht bij het Natuur- en Milieucentrum in Weert

1 min. leestijd
Foto via NMC

Vier Tweede Paasdag bij het Natuur- en Milieucentrum met een leuke paasspeurtocht door de mooie tuin. Ook zijn er volop knutselactiviteiten voor de kinderen. Deze activiteit vindt plaats op 6 april, tussen 13.30 en 15.30 uur.

Met een paasbingokaart in de hand gaan de kinderen op zoek naar paaseieren, maar ook naar bloemetjes en beestjes in de prachtige tuin. Hebben ze ‘bingo’? Dan leveren ze de kaart in bij een van de gastvrouwen of -heren in het centrum.

Binnen staat een glaasje ranja klaar voor de kinderen en zijn er leuke activiteiten, zoals paaseieren schilderen en een paasmandje maken. Natuurlijk is het ook mogelijk om de vaste tentoonstelling te bezoeken, die in het teken staat van UNESCO Mens & Biosfeer, met de otter in de hoofdrol.

Aanmelden voor deze activiteit

Deelname aan deze paasactiviteit is gratis. Er is plaats voor circa 50 kinderen. Reserveren is niet verplicht. Kom je met een grote groep of wil je er zeker van zijn dat er nog voldoende paaseieren zijn? Stuur dan voor de zekerheid een bericht naar reserveringen@nmcweert.nl.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof