Vanwege Pinksteren wijzigen de openingstijden van een aantal gemeentelijke diensten in Weert. Ook het ophalen van huisvuil schuift op.
Op maandag 25 mei, Tweede Pinksterdag, wordt geen huisvuil opgehaald. De ophaling wordt twee dagen vervroegd naar zaterdag 23 mei. Op de overige dagen van die week wordt het huisvuil gewoon volgens schema opgehaald.
Het stadhuis, De Vraagwijzer en de studiezaal van het gemeentearchief zijn op maandag 25 mei gesloten. De milieustraat en de dependance in Stramproy zijn zowel op zondag 24 als maandag 25 mei dicht. Dat is voor die locaties overigens de reguliere sluiting in het weekend.
Wie op Tweede Pinksterdag toch iets wil ondernemen, kan terecht bij Museum W (geopend van 11.00 tot 17.00 uur) en de kinderboerderij in recreatiegebied De IJzeren Man (geopend van 10.00 tot 16.00 uur). Op zondag 24 mei is de kinderboerderij open van 10.00 tot 15.00 uur.
