Blues at the Boortoren in Ospel

1 min. leestijd
Ingestuurde foto

Ospel – Zaterdag 20 juni kunnen bluesliefhebbers genieten van een middag vol livemuziek bij Blues at the Boortoren. De band ‘Op de schouders van de Blues’ geeft dan een optreden op het terrein van Autosloperij De Boortoren

De band bestaat uit vijf ervaren bluesmuzikanten die hun passie voor het genre delen met het publiek. Tijdens het optreden brengen zij een gevarieerd bluesrepertoire, waarbij ruimte is voor improvisatie en eigen interpretaties van de muziek.

De band bestaat uit: Peter Schulz (gitaar), Rob van Bogget (zang en toetsen),Sander Waulthers (bass), Carl Nollen (drums) en Henk Evers (zang en bluesharp).

Praktische informatie

  • Datum: zaterdag 20 juni 2026
  • Tijd: 14.30 uur
  • Locatie: Autosloperij De Boortoren, Ommelpad 12, 6035 PC Ospel
  • Toegang: gratis
  • Parkeren: er zijn parkeermogelijkheden. De organisatie vraagt bezoekers waar mogelijk met de fiets te komen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak