Liefhebbers van live muziek en gezelligheid kunnen eind juni weer terecht bij de Nacht van de Swaen. Het evenement vindt dit jaar plaats op vrijdag 26 en zaterdag 27 juni en biedt een gevarieerd programma met zowel gratis optredens als bekende Nederlandse artiesten.
Vrijdag – Guarantee
De aftrap vindt plaats op vrijdagavond met een gratis toegankelijk programma. Bezoekers kunnen vanaf 19.30 uur genieten van live muziek van de populaire coverband Guarantee. Met een groter podium, extra aankleding en een sfeervolle setting belooft de organisatie er een feestelijke avond van te maken. Het programma duurt tot 01.00 uur.
Zaterdag – Emma Heesters, Wesly Bronkhorst e.a.
Op zaterdag staat traditiegetrouw de Hollandse Nacht van de Swaen op het programma. Het plein kleurt dan oranje en vormt het decor voor optredens van Emma Heesters, Wesly Bronkhorst, Raymon Hermans en Arjon Oostrom. Naast de muziek wordt ook uitgepakt met speciale effecten en een feestelijke ambiance.
Verzeker jezelf van een plek bij hét feest van de zomer!
De organisatie verwacht opnieuw veel belangstelling voor het evenement. Tickets voor de Hollandse Nacht zijn verkrijgbaar via de ticketverkoop van het evenement en via de Instagram-pagina van Swaentje.
Beide avonden beginnen om 19.30 uur en duren tot 01.00 uur.
