Kop-staartbotsing op Roermondseweg bij Swartbroek

112
1 min. leestijd
Kop-staartbotsing op Roermondseweg in Weert

Op de Roermondseweg (N280) bij Swartbroek heeft maandagmiddag rond 14.15 uur een verkeersongeval plaatsgevonden. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de Heikempweg.

Bij het ongeval waren twee personenauto’s betrokken. Het betrof een kop-staartbotsing. Door de aanrijding liep één auto schade aan de voorzijde op, terwijl de andere auto beschadigd raakte aan de achterzijde.

Voor zover bekend raakte niemand gewond. Een berger kwam ter plaatse om de auto’s af te slepen. Een medewerker van de Provincie Limburg kwam ter plaatse om het verkeer in goede banen te leiden. Eerder was al een behulpzame verkeersregelaar al gestopt om het verkeer te regelen.

Vanwege het incident was de rijrichting vanaf de A2 richting de bebouwde kom van Weert gedeeltelijk afgesloten. Dit leidde tot beperkte verkeershinder.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak