20 varkens zakken door rooster

1 min. leestijd

Budel – Foto’s – Vrijdagochtend omstreeks 9.39 uur is de brandweer van Budel gealarmeerd voor dieren in nood bij een agrarisch bedrijf.

Bij een varkenshouderij gevestigd aan de Meemortel waren 20 varkens door de roostervloer gezakt en in de mest terecht gekomen. De brandweer werd gealarmeerd om de dieren te bevrijden.

De brandweerlieden moesten vanwege de mestdampen met ademlucht de stal in. De brandweer van Budel kreeg daarbij ondersteuning van de collega’s uit Heeze-Leende en de OvD-B. Na het maken van een plan van aanpak en het gereedmaken van de hulpmiddelen is men begonnen met het bevrijden van de varkens.

[nggallery id=’4611′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd