Hertje uit kanaal gehaald

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is donderdagochtend rond 8.00 uur gealarmeerd voor een dier in nood in de Zuid-Willemvaart bij Weert.

Nabij de Belgische grensovergang bij Lozen had een schipper een hertje gezien in het kanaal. Hij waarschuwde de brandweer. De brandweer rukte uit met een SIV (Snel Interventie Voertuig) en een boot.

De brandweer wist het hertje nog uit het water te halen, maar tot verdriet van de brandweerlieden was het hertje overleden. Rijkswaterstaat zal het overleden dier naar zijn laatste rustplaats brengen.

[nggallery id=’5030′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
8 reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek