Modeketen Witteveen failliet

1 min. leestijd

Modeketen Witteveen is failliet verklaard, dat meldt de Telegraaf woensdagochtend. De winkels gaan waarschijnlijk vandaag niet meer open.

De reden voor het faillissement is een te hoog opgelopen belastingschuld. Geldverstrekker ABN Ambo had in begin juni het de Autoriteit Financiële Markten toestemming gekregen om de schuld om te zetten in een gedeeld eigenaarschap om de keten te kunnen redden. Echter voordat deze aanpassing administratief kon worden doorgevoerd ging Witteveen alsnog failliet. De belastingdienst heeft het faillissement aangevraagd omdat Witteveen niet kon voldoen aan de betalingsregeling.

Witteveen, een winkel voor damesmode, had naast de winkel in de Langstraat in Weert nog 97 winkels elders in Nederland.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler