Auto uit de bocht bij afrit A2 Leende

1 min. leestijd

Leende – (Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagavond omstreeks 20.30 uur gealarmeerd voor een eenzijdig verkeersongeval op de snelweg A2.

Op de snelweg tussen Weert en Eindhoven was bij de afrit Leende een auto uit de bocht gevlogen. De auto kwam in de naastgelegen greppel terecht en sloeg over de kop. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Hij is ter plaatse door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De auto raakte total-loss en is afgesleept door een berger. Vanwege de bergingswerkzaamheden moest de afrit tijdelijk worden afgesloten. De weg is inmiddels weer vrij.

[nggallery id=’6320′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug