AmeeZing Budel in beeld

1 min. leestijd

(Foto’s) Zaterdagavond stond het centrum van Budel in het teken van het muziekfestijn ‘AmeeZing Budel’.

Tijdens het gratis toegankelijke evenement kon het publiek genieten én natuurlijk meezingen met de optredende artiesten. Op de tribune gaven o.a. de Buulse Bleerköp, Meezing Konzert band en Vocaal Ensemble Quintessens acte de présence. De presentatie was in handen van Erik Jan de Sterke.

Het evenement werd voor de tweede keer georganiseerd, na een succesvolle eerste editie vorig jaar. En ook dit jaar werd AmeeZing Budel weer druk bezocht. Bekijk een sfeerimpressie (door Foto Hammie).

[nggallery id=’6666′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug