Baldadige jeugd sticht brandje

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is woensdagavond in actie moeten komen vanwege een baldadige actie bij de Jongeren Ontmoetingsplek (JOP) in de wijk Graswinkel.

Wandelaars hoorden geknal en zagen rookontwikkeling bij de JOP naast de Ringbaan. Men dacht aan vuurwerk dat zorgde voor een buitenbrandje. De passanten vertrouwden het niet en waarschuwden uit voorzorg de brandweer. Intussen vertrokken de jongeren bij de JOP.

De brandweer kwam ter plaatse voor een nacontrole. In de ‘ietwat’ rommelige JOP troffen de brandweerlieden inderdaad brandsporen aan. Er lag een aansteker en op een betonnen blok lag verbrand gras. Omdat het vuur al gedoofd was hoefde de brandweer niets te bussen en was het gevaar geweken.

[nggallery id=’6875′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug