Vrachtwagen met klapband op A2

1 min. leestijd

(Foto’s) Rond het middaguur is vrijdag file ontstaan op de snelweg A2 bij Nederweert. De aanleiding was een vrachtwagen met een klapband.

De vrachtwagen kreeg de klapband in de richting van Eindhoven. Net voorbij de afslag Nederweert (t.h.v. de McDonald’s) kreeg de vrachtwagen pech. De chauffeur wist zijn voertuig in de middenberm te parkeren zodat hij zo min mogelijk overlast bezorgde voor de medeweggebruikers.

Een bandenbedrijf werd ingeschakeld om ter plaatse de band te vervangen. Om de servicemonteurs hun werk veilig te laten uitvoeren moest er een rijstrook worden afgesloten. Hierdoor ontstond er een file tot aan Kelpen-Oler. De snelweg is inmiddels weer volledig open.

[nggallery id=’7150′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler