Vertragingen door kapotte Intercity

1 min. leestijd

Update 9.54u – Tussen Eindhoven en Weert rijden momenteel minder treinen.

Ter hoogte van Boshoven staat een defecte Intercity-trein. De trein was onderweg van Eindhoven naar Weert. Het gevolg is dat het treinverkeer op het traject Eindhoven – Weert vertraging op loopt. Sommige treinen rijden worden uit de dienstregeling gehaald, andere treinen komen met vertraging aan. De trein die achter de defect trein reed is teruggekeerd richting Eindhoven.

Reizigers dienen rekening te houden met vertragingen. Monteurs zijn onderweg. De NS kan nog niet zeggen wanneer de storing voorbij zal zijn.

Update

De NS verwacht dat de problemen rond 10:45 uur verholpen zullen zijn.

Actuele vertrektijden station Weert

https://www.ns.nl/actuele-vertrektijden/avt?station=wt

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid