FC Oda bereidt zich voor op jubileum

1 min. leestijd

Voetbalvereniging FC Oda viert op 31 mei a.s. haar 75 jarig jubileum. Om dit onder de aandacht te brengen heeft men op de uitvalswegen van Boshoven/ Hushoven grote doeken geplaatst zodat niemand kan ontgaan dat er wat te vieren is op Boshoven.

Leden, oud-leden en andere belangstellenden worden uitgenodigd om zich aan te melden voor een grote reünie die op vrijdag 31 mei vanaf wordt georganiseerd. Via de site www.fcoda.nl kunnen belangstellende zich hiervoor opgeven om oude voetbalmakkers nog eens ontmoeten.

Naast deze reünie wordt er een compleet feestprogramma georganiseerd voor jong en oud met o.a. allerlei spelen voor de jonge jeugd, een wedstrijd tussen oud 1ste elftalspelers en een feestavond met dj en live muziek. Kortom voor ieder wat wils.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug