Vrijmarkt Nederweert in beeld

1 min. leestijd

Nederweert – (Foto’s) Ook in Nederweert werd op Koningsdag een vrijmarkt georganiseerd. Deze werd georganiseerd door Buurtvereniging Sint Rochus.

Voorgaande jaren werd de markt georganiseerd in het Rochuspark. Het park wordt momenteel omgetoverd tot Kanaalpark De Heerlijckheid. Dat betekende dat dit jaar de Oranjemarkt georganiseerd werd op het Rochusplein op Budschop.

Voor de bezoekers en deelnemers was een horecaplein ingericht. Hier kon men wat drinken en een hapje eten. Ook was er livemuziek dat werd verzorgd door diverse muzikanten en bands van Rick’s Rockplein. Voor de kinderen was een springkussen.

[nggallery id=’7807′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug