WTF-festival in beeld

1 min. leestijd

Update 22.49u – (Foto’s) Vandaag tijdens Hemelvaartsdag vond op het St. Raphaëlpad de tweede editie van het Weert Totaal Festival plaats.

Het evenement valt in de smaak bij de bourgondische Weertenaren, dat bleek ook vandaag weer. Het was al vroeg gezellig druk en natuurlijk speelde het mooie weer ook een rol.

Ook dit jaar konden de bezoekers genieten van de speciaalbieren, de hapjes en de live-muziek. Het evenement duurt nog t/m vanavond 23.00 uur. Bekijk een sfeerimpressie (door Theo Van de Winkel).

Update 22.49u

Nieuwe foto’s toegevoegd.

[nggallery id=’7952′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek