Auto belandt in struikgewas na botsing op kruising in Thorn

1 min. leestijd

Thorn – Op woensdag rond 23.40 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Benedictastraat in Thorn.

Op de kruising met de Boekenderweg kwamen twee personenauto’s met elkaar in botsing als gevolg van een voorrangsfout. Door de impact belandde een van de voertuigen in het struikgewas. Een ambulance werd geroepen, maar gelukkig hoefde niemand naar het ziekenhuis te worden vervoerd.

Beide auto’s liepen aanzienlijke schade op. Er werd een bergingsdienst ingeschakeld om de voertuigen af te voeren.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert