Storing aan Biesterbrug is verholpen

1 min. leestijd

Update – Op dit moment ondervindt de Biesterbrug in Weert een storing. De brug bevindt zich in de omhoogstaande positie en weigert naar beneden te gaan.

Zowel het wegverkeer als het scheepvaartverkeer wordt belemmerd in het gebruik van deze doorgang. Via het omroepsysteem wordt gemeld dat het om een langdurige storing gaat.

De storing deed zich voor rond 12.40 uur. Monteurs zijn momenteel ter plaatse om de storing te verhelpen. Gedurende deze periode wordt geadviseerd dat het verkeer een alternatieve route moet nemen.

Update 14.29 uur: De storing is verholpen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd