Gaslek bij sloopwoning op Kazernelaan

1 min. leestijd

Op woensdagochtend omstreeks 9.45 uur werd de brandweer gealarmeerd vanwege een gaslekkage op de Kazernelaan in Weert.

Bij een woning waar momenteel sloopwerkzaamheden plaatsvinden, werd een gasgeur waargenomen. De brandweer arriveerde ter plaatse om de situatie te beoordelen. Als voorzorgsmaatregel waren ook medewerkers van Handhaving aanwezig om indien nodig de Kazernelaan af te sluiten.

Het betrof een kleine lekkage en er was geen direct gevaar voor de omgeving. De werkzaamheden bij de woning werden tijdelijk gestaakt. Netbeheerder Enexis is ingeschakeld voor verdere afhandeling van het incident.

De Kazernelaan is gewoon open voor het verkeer en de sloopwerkzaamheden bij de achterliggende schuur zijn weer hervat.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd