Treinverkeer Eindhoven-Weert gestremd vanwege auto op spoor

1 min. leestijd

Update – Maandagochtend rond 8.00 uur heeft er een ongeval plaatsgevonden op het spoor tussen Maarheeze en Weert, ter hoogte van een spoorwegovergang.

Bij de spoorwegovergang aan de Maarheezerhuttendijk in Weert kwam een auto op het spoor terecht. Het voertuig had de overgang zijdelings gepasseerd en kwam vervolgens op de rails tot stilstand.

De bestuurder kon zichzelf tijdig in veiligheid brengen. Gelukkig passeerden er op dat moment geen treinen en konden de naderende treinen op tijd stoppen, waardoor een aanrijding werd voorkomen. Een bergingsbedrijf is ter plaatse om de auto weg te slepen.

Het treinverkeer tussen Eindhoven en Weert is stilgelegd en de spoorwegovergang is gesloten.

Update 8.54u: de auto is van het spoor verwijderd. De politie en medewerkers van ProRail Incidentbestrijding hebben de brokstukken opgeruimd en het spoor geïnspecteerd. Inmiddels is de spoorwegovergang weer geopend voor wegverkeer.

Update 9.15u: de treinen rijden weer normaal rond 09:30 uur.

Bekijk een video: https://youtu.be/PrI6e8elSeY

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen