Touringcar met leerlingen vat vlam op Napoleonsweg Zuid bij Grathem

Bijgewerkt op 6 januari 2025 om 9:25 uur
1 min. leestijd

Grathem – Update – Maandagochtend om 7.45 uur werd de brandweer gealarmeerd voor een brand in een touringcar op de Napoleonsweg Zuid (N273) bij Grathem. De touringcar vervoerde tientallen leerlingen op weg naar school.

Tijdens de rit werd een brandlucht waargenomen en zette de chauffer het voertuig direct aan de kant. Dankzij zijn snelle handelen konden alle inzittenden veilig de bus verlaten voordat de brand zich verder verspreidde. Binnen korte tijd stond de touringcar volledig in lichterlaaie. Niemand raakte gewond.

De provinciale weg N273 is afgesloten tussen Grathem en Ittervoort. Verkeer wordt omgeleid via alternatieve routes.

De brandweer is nog bezig met bluswerkzaamheden. Zodra de situatie onder controle is, zal de zwaar beschadigde bus worden geborgen. Het bergen zal naar verwachting nog enige tijd duren.

Update 9.25 uur – De N273 blijft voorlopig afgesloten. De leerlingen en de chauffeur zijn opgevangen en inmiddels verder vervoerd. Bergingswerkzaamheden zijn in volle gang. Door de wegafsluiting is het druk op de omliggende uitwijkroutes.

Bekijk de video: https://vimeo.com/1044240046

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen