Wederom botsing op kruising bij spoorwegovergang in Baexem

1 min. leestijd

Baexem – Dinsdagochtend 22 april omstreeks 10.35 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een ongeval op de kruising tussen de Parallelweg en de Horckerstraat in Baexem.

Twee personenauto’s waren hier met elkaar in botsing gekomen. Eén van de betrokken automobilisten reed over de Parallelweg en zag de andere automobilist, die vanaf de spoorwegovergang naderde en voorrang had, over het hoofd. Als gevolg van de botsing begon de auto die vanaf de spoorwegovergang kwam te tollen en belandde het voertuig in de berm, naast een elektriciteitshuisje.

De bestuurster van deze auto werd in een ambulance onderzocht en is overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de andere auto kwam met de schrik vrij. De politie ondersteunde bij de afhandeling van het ongeval. Een berger werd opgeroepen om beide auto’s af te slepen.

Op de kruising tussen de Parallelweg en Horckerstraat vonden vorige maand ook al twee ongevallen plaats, op twee opeenvolgende dagen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel