Gevluchte hond Puck uit Baexem teruggevonden

112
1 min. leestijd
Foto van het

Baexem – De hond die donderdagochtend na een aanrijding in Baexem op de vlucht sloeg, is weer terecht.

Rond 08.15 uur werd een vrouw op de Molenveldstraat in Baexem aangereden door een bestelbus. Zelf raakte ze gewond en werd ze per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis, maar van haar hond Puck ontbrak vanaf dat moment ieder spoor.

Omstanders startten meteen een zoekactie en later op de dag kwamen vele betrokken buurtbewoners in actie om Puck te vinden. Tot circa 22.00 uur werd er naar Puck gezocht, onder andere met een speurhond en een warmtecamera. Helaas zonder resultaat.

Vlak na middernacht kwam dan eindelijk het verlossende woord: Puck was terecht. Het hondje werd per toeval gezien door buurtbewoners die nog even iets uit de auto haalden en liep vervolgens rustig met hen mee.

Inmiddels is Puck weer herenigd met haar baasje. Wel is het dier gewond geraakt, aan haar rechterachterpoot. Ze zal naar de dierenarts worden gebracht om de poot goed te laten verzorgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek