De eerste toernooidag van het NXT STARS International Basketball Tournament zit erop. Maar liefst 64 jeugdteams uit 10 verschillende landen hebben de Weerter sporthallen overgenomen voor een Pinksterweekend vol sportiviteit en competitie.
Ongeveer 800 spelers nemen deel aan het toernooi dat verdeeld wordt over vijf sporthallen in Weert. Ook Basketbal Academie Limburg speelt mee met zes teams. Elk team speelt dit weekend vijf wedstrijden, onder toeziend oog van nationale en internationale scheidsrechters. Het toernooi, dat nog tot en met 25 mei duurt, is speciaal bedoeld om jonge basketbaltalenten te laten ervaren hoe het is om op internationaal niveau te spelen.
Hoewel de wedstrijden binnen in de sporthallen plaatsvinden, kon met dit prachtige weer een klein beetje ontspanning en genieten van de zon natuurlijk niet ontbreken. Tussen de wedstrijden door kon er lekker buiten geoefend worden.
Meer informatie over het toernooi en de uitslagen van de wedstrijden kun je terugvinden op: https://wdg.li/115vtsh














