Auto raakt van de weg op Oranje Nassaulaan in Maarheeze

112
1 min. leestijd
Auto raakt van de weg op Oranje Nassaulaan in Maarheeze

Maarheeze – De hulpdiensten zijn zondag rond 11.00 uur gealarmeerd voor een eenzijdig verkeersongeval op de Oranje Nassaulaan in Maarheeze. Een auto raakte daar van de weg.

Het ongeval gebeurde net voor de bebouwde kom, ter hoogte van de drankenfabriek. De bestuurder was vermoedelijk tijdens het rijden in slaap gevallen. De auto raakte van de weg en botste tegen bebording en een lantaarnpaal. Vervolgens kwam het voertuig zijwaarts tegen een boom tot stilstand.

Bestuurder onderzocht in ambulance

Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder medisch te onderzoeken. De man kwam met de schrik vrij en mocht na enige tijd de ambulance weer verlaten. Daarna volgde de verdere afhandeling met de politie die verslag opmaakte van het ongeval.

Schade opgenomen

Een medewerker van de gemeente Cranendonck kwam naar de locatie om de schade op te nemen. Ook werd een bergingsbedrijf opgeroepen om de auto af te slepen. Het incident zal verder via de verzekering worden afgehandeld.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak