Ondanks de zomerse temperaturen was er iets minder publiek in de binnenstad dan op sommige andere zaterdagen, maar dat deed niets af aan de gezellige sfeer. Op de terrassen werd volop genoten van het zonnige weer en ook op de weekmarkt was voldoende belangstelling.
Een van de blikvangers was de kraam met Spaanse worsten. Daar werden verschillende nieuwe soorten aangeboden, die goed in de smaak vielen bij het winkelend publiek.
Daarnaast was er een bijzonder muzikaal moment in de binnenstad. In het kader van Bospop verzorgde Clouseau, samen met beiaardier Frank Steijns, een optreden vanuit de toren van de Sint Martinuskerk. Het verrassingsoptreden was een cadeau van Bospop Festival aan de binnenstad van Weert.






























Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel
