Herdenking van de bevrijding van Weert op dinsdag 22 september

2 min. leestijd
Archieffoto

Het is inmiddels 82 jaar geleden dat Weert op 22 september 1944 werd bevrijd door het Britse Suffolk Regiment. Het gemeentebestuur Weert en de Stichting 4 en 5 mei Weert nodigen daarom iedereen uit voor het bijwonen van de Herdenking van de bevrijding van Weert op dinsdagavond 22 september aanstaande om 19.00 uur bij het Suffolk-monument naast de stadsbrug.

Herdenken maandagavond 22 september 2025

De plechtigheid bij het Suffolk-monument start om 19.00 uur. De organisatie verzoekt belangstellenden op tijd, om 18.45 uur, aanwezig te zijn. Rick’s Clarinet Choir verzorgt dit jaar de muzikale omlijsting.

Na afloop van de plechtigheid zijn aanwezigen van harte uitgenodigd voor een gezamenlijk kopje koffie in de foyer van het Munttheater op Collegeplein 3.

Kranslegging

Tijdens de herdenking is het mogelijk om bij het Suffolk-monument een krans (maximum doorsnede 80 cm) of bloemen/bloemstuk te leggen. Graag wil de organisatie dan je naam weten en of je dit doet namens een organisatie en zo ja, welke organisatie het betreft. Zij verzoeken je daarom om je naam en/of organisatie voor 15 september door te geven via lpabouwels@home.nl.

Je kunt de krans of het bloemstuk op dinsdagavond 22 september tussen 17.30 en 18.15 uur bij het monument (laten) bezorgen. Ook na afloop van het officiële gedeelte is er de gelegenheid tot het leggen van een bloemstuk. Je kunt dat dan vooraf even melden bij de ceremoniemeester ter plekke.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Video's

Actualiteiten in bewegend beeld
Deel dit bericht
Geen reacties