Aanpak burgervader in Nieuwsuur

1 min. leestijd

De landelijke media raken niet uitgepraat over de harde aanpak die burgemeester Heijmans hanteert ten opzichte van de criminele asielzoekers. In het actualiteitenprogramma Nieuwsuur wordt hierover vanavond aandacht besteed.

Nederland worstelt met de aanpak van afgewezen asielzoekers. In Weert proberen ze nu een strengere aanpak en burgemeester Jos Heijmans is tevreden, zo meldt Nieuwsuur. “Het is nu rustig in de binnenstad en in het AZC”, zegt de burgemeester. Maar is het probleem nu opgelost? Op die vraag wil Nieuwsuur vanavond antwoord geven.

Het programma is om 22.00 uur te zien op NPO2: http://nos.nl/nieuwsuur/.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
4 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug