In beweging voor OntspanWater

1 min. leestijd

Hoe kun je het nieuwe jaar beter beginnen? Een sportieve activiteit ten bate van een goed doel. Op zondag 15 januari organiseerde Beweegstudio Leef! een sportief evenement waarvan de volledige opbrengst ten goede komt aan de Stichting OntspanWater.

Het resultaat was er een om supertrots op te zijn: ruim 600 euro. OntspanWater dankt alle enthousiaste deelnemers, spontane donateurs, Rabobank Weert, hun ambassadeur Esther van den Bor en natuurlijk de medewerkers van beweegstudio LEEF, Linda, Leonne en Inge!

Het doel van stichting OntspanWater is het realiseren en exploiteren van een (therapie)bad met een minimale water temperatuur van 34°C in Weert. Het bad zal een afmeting krijgen van circa 5,5 meter breed, circa 11 meter lang en 1,35 meter diep en geheel toegankelijk voor minder validen. Een bad voor ontspanning, therapie en verlichting.

Voorzitter Suzanne van Lierop sport zelf bij Beweegstudio Leef! Inge Geelen, eigenares van Leef! draagt de stichting een warm hart toe.

16111715_1280574181999203_1297173542_n

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek