Tour de Moeësdiêk op 19 augustus

1 min. leestijd

Dit jaar zal op 19 augustus de 1e editie plaatsvinden van de “Tour de Moeësdiêk”, georganiseerd door het Moeësdiêk Pro Cycling Team. Een uniek wielerteam dat ontstaan is op de voetbalvelden van DESM.

Deze dag zal beginnen met een fietstocht voor zowel wielrenners als recreatieve fietsers. Er is keuze uit een tocht van 30km en voor de echte liefhebbers is er een route van 60km uitgezet. Deze tocht zal rond de klok van 15u van start gaan vanaf sportpark de Moeësdiêk. De deelname is gratis.

’s Avonds zal er tevens een wielerquiz plaatsvinden in de kantine van v.v. DESM. Op deze avond zal de wielerkennis van de deelnemers worden getest. Dit alles onder het genot van een vijftal speciaal biertjes met bijbehorende hapjes. De wielerquiz start om 20.00 uur en de kosten zijn €20,- per persoon. Deze kosten zijn inclusief de genoemde drank en hapjes.

Opgeven kan in de kantine van v.v. DESM. Geef hierbij door aan welke activiteit je wilt deelnemen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel