Ravage na ongeval op A2

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn donderdagochtend rond 7.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Weert.

In de rijrichting van Kelpen-Oler naar Weert was een vrachtwagen zijn stenen verloren nadat hij achterop een andere vrachtwagen was gereden. Door de klap viel ook de cambine van de vrachtwagen af. De brandweer werd gealarmeerd voor een technische bevrijding, maar de chauffeur wist via het raam naar buiten te komen. Hij raakte gewond en is overgebracht naar het ziekenhuis.

Eén rijstrook werd afgesloten voor het verkeer en er ontstond file in beide rijrichtingen. Een bergingsbedrijf is ter plaatse om de ravage op te ruimen.

[nggallery id=’5209′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes