Geocache-evenement in Stramproy

1 min. leestijd

Op zaterdag 2 september vindt er een geocache-event plaats in Stramproy.

Geocaches zijn doosjes met logboekjes die wereldwijd verstopt liggen, vaak met een verhaal. Door deze coördinaten op internet op te zoeken en in een gps te plaatsen, kom je op mooie plekken, waar je het bestaan niet van wist (zie www.geocaching.com). Aanmelden kan via de geocache-site.

De vrijwilligers van stichting Heemkunde Stramproy organiseren regelmatig wandelingen die zeer leerzaam zijn. De informatie van deze vrijwilligers is nu door geocachers Saskia en Silvie weggezet in enkele geocaches.

Wil je meer weten over de boombrug, de kuil of de Napoleonsbrug? Dat kan: samen met een van de gidsen van de heemkundevereniging of alleen met een gps. Met dank aan de vrijwilligers van stichting Heemkunde Stramproy.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek