Bewusteloze man op de Burcht

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagavond omstreeks 20.15 uur gealarmeerd voor incident op de Burcht in de wijk Boshoven.

Voorbijgangers zagen een man op het asfalt liggen. De man was met zijn fiets gevallen en lichtgewond geraakt. De man transpireerde hevig maar was bewusteloos.

De politie was al eerste ter plaatse. Ze wisten het slachtoffer te ‘ontwaken’. De man schrok en stond binnen enkele seconden weer rechtop. Hij verontschuldigde zich tegenover de hulpverleners en mensen die hem gevonden hadden.

Vermoedelijk was de man onder invloed van verdovende middelen. De politie ging een gesprekje aan met de man, waarna hij zijn weg weer mocht vervolgen. Een ambulance die uit voorzorg ter plaatse kwam kon overrichter zake terugkeren.

[nggallery id=’5387′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
5 reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek