Auto belandt in vangrail A2

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 20.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 tussen Budel en Weert.

De bestuurster van een personenauto tikte tijdens een klein moment van onoplettendheid de vangrail aan waarna de auto begon te tollen. Vervolgens botste de auto ook licht tegen een voorbijrijdende vrachtwagen waarna ze tegen de vangrail tot stilstand kwam.

De vrouw en een kind bleven ongedeerd, maar waren flink geschrokken. Ze zijn in een ambulance nagekeken op verwondingen, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis.

De vangrail was flink beschadigd geraakt en deze zal zo snel mogelijk in opdracht van Rijkswaterstaat worden gerepareerd.

[nggallery id=’5960′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek