Waterleiding gesprongen

1 min. leestijd

(Foto’s) Maandagavond is er een waterleiding gesprongen in de De Savornin Lohmanstraat, dat is naast de brandweerkazerne. De straat en naastgelegen Dr. Schaepmanstraat staan blank.

Het betreft een flinke lekkage. Een deel van de bestrating is door de druk een aantal centimeters naar boven geduwd. De omgeving dit momenteel zonder leidingwater of heeft last van een lage waterdruk. Ook bij de naastgelegen sportschool Loods 37 moeten de sporters het vanavond zonder douche doen.

Een monteur van WML is reeds ter plaatse om de lekkage te verhelpen.

[nggallery id=’6055′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek