Auto verliest achterklep na botsing

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De hulpdiensten zijn maandagochtend omstreeks 9.15 uur wederom gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Maarheeze.

In de rijrichting van Weert naar Eindhoven waren ter hoogte van drankenfabriek Refresco twee voertuigen tegen elkaar gebotst. Een auto met daarin 5 inzittenden werd van achteren aangereden. Door de klap verloor de personenauto de achterklep.

De 5 inzittenden kwamen met de schrik vrij. Ze zijn ter plaatse nagekeken op verwondingen, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De beschadigde auto is afgesleept door een berger. Het andere betrokken voertuig kon z’n weg vervolgen.

[nggallery id=’6165′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel