Fietser gewond na aanrijding

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagochtend rond 7.15 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Louis Regoutstraat in Weert.

Op de fietsoversteek ter hoogte van de Dries waren een personenauto en fietser met elkaar in botsing gekomen. De fietser kwam ten val en raakte gewond. Het slachtoffers is ter plaatse behandeld en vervolgens voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.

De inzittenden van de auto kwamen met de schrik vrij. Ze zijn naar het politiebureau gereden voor de administratieve afwikkeling. De toedracht van het ongeval is onbekend.

[nggallery id=’6223′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek