Bouw Timmerdorp van start

1 min. leestijd

Nederweert – (Foto’s/video) Hemelvaart 2018 organiseert Jong Nederland Budschop de negende editie van haar jaarlijkse Timmerdorp. Vandaag werd het officiële startsein gegeven.

Tijdens het Timmerdorp gaan kinderen vanaf donderdag tot en met zaterdag met hamers, pallets en spijkers timmerwoningen bouwen. In de avond van zaterdag op zondag kunnen de kinderen zelfs blijven slapen in hun zelfgebouwde woning. Het Timmerdorp wordt gehouden op het Rochusplein.

Donderdagochtend opende burgervader Evers van Nederweert samen met wethouder Geraats het Timmerdorp. Natuurlijk werd er ook een handje meegeholpen.

Bekijk een sfeerimpressie van de start.

Video via Youtube

https://youtu.be/rUyOMEGVbqU

[nggallery id=’6440′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven