Bestelauto ramt hekwerk na botsing

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn maandag rond 11.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Roermondseweg in Weert.

Bij de op- en afrit van groothandel Sligro waren twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen. De personenauto had het voornemen om de parkeerplaats op te rijden. De bestelwagen merkte het te laat op, schampte de auto en kwam tegen het hekwerk tot stilstand.

Bij het ongeval raakte niemand gewond. De betrokkenen werden opgevangen in de groothandel. Het ambulancepersoneel heeft de betrokkenen wel nog uit voorzorg nagekeken.

De politie heeft verslag opgemaakt van het ongeval en doet onderzoek naar de exacte toedracht. Beide voertuigen liepen blikschade op.

[nggallery id=’7377′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel