Concert Mannenkoor en Con Amore

1 min. leestijd
Foto door: Theo Van de Winkel

Na jarenlang elkaar ondersteund te hebben bij de afzonderlijke Kerstconcerten hebben het Weerter Mannenkoor en Gemengd Koor Con Amore dit jaar de muzikale krachten gebundeld.

Op zaterdag 22 december vindt een uniek dubbelconcert plaats in Kerstsfeer in het Franciscushuis op de Biest in Weert. Aanvang om 19.30 uur. Naast beide koren werken een aantal andere vocalisten en instrumentalisten mee aan deze muzikale avond. Sopraan Lieke van Oostenbrugge, het combo van Mart Palmen, harpiste Mea van Delden en nog enkele jeugdige solisten.

Kaarten zijn verkrijgbaar via: [email protected] of [email protected] en via de leden van beide koren. Telefonisch: 0495-542410. De entree bedraagt € 10,00.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind