Vertragingen op het spoor

1 min. leestijd

Update – Vanwege meerdere storingen rijden er van en naar Weert treinen met vertraging of zelfs helemaal niet.

De oorzaken zijn een kapotte trein tussen Eindhoven en Weert en een sein- en wisselstoring op het traject Roermond-Sittard. Reizigers dienen rekening te houden met extra vertraging.

Het probleem met de defecte trein zal naar verwachting rond 12.30 uur verholpen zijn. De sein- en wisselstoring tussen Roermond en Sittard zal naar verwachting rond 12.45 uur zijn verholpen. Houd de website of app van de NS in de gaten voor de actuele reizigersinformatie.

Update

Alle problemen zijn voorbij. De treinen rijden weer volgens de normale dienstregeling.

Actuele vertrektijden NS-station Weert

https://www.ns.nl/stationsinformatie/wt/weert

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek