Vertragingen op het spoor

1 min. leestijd

Update – Vanwege meerdere storingen rijden er van en naar Weert treinen met vertraging of zelfs helemaal niet.

De oorzaken zijn een kapotte trein tussen Eindhoven en Weert en een sein- en wisselstoring op het traject Roermond-Sittard. Reizigers dienen rekening te houden met extra vertraging.

Het probleem met de defecte trein zal naar verwachting rond 12.30 uur verholpen zijn. De sein- en wisselstoring tussen Roermond en Sittard zal naar verwachting rond 12.45 uur zijn verholpen. Houd de website of app van de NS in de gaten voor de actuele reizigersinformatie.

Update

Alle problemen zijn voorbij. De treinen rijden weer volgens de normale dienstregeling.

Actuele vertrektijden NS-station Weert

https://www.ns.nl/stationsinformatie/wt/weert

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert