Ravage bij ongeval in Neeritter

1 min. leestijd

Neeritter – (Foto’s/video) Dinsdagavond heeft omstreeks 19.30 uur een verkeersongeval plaatsgevonden in Neeritter.

Op de Driessensstraat waren twee personenauto’s tegen elkaar gebotst. Door de klap werd de auto, die van achteren werd aangereden, tegen de omheining van een voortuin geduwd. Door de kracht viel de omheining om. De straat lag bezaaid met brokstukken en glasscherven.

De inzittenden wisten op eigen kracht het voertuig te verlaten. Een persoon werd in de ambulance behandeld. Volgens buurtbewoners had het maar weinig gescheeld of er waren ook twee fietsers betrokken geraakt bij het ongeval. Het ongeval gebeurde met hoge snelheid.

De twee voertuigen raakten beschadigd en zijn afgesleept door een berger. De politie ondersteunde bij de administratieve afwikkeling van het ongeval.

Video via Youtube

https://youtu.be/Dp2LjAkWixA

[nggallery id=’8232′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel