Koolmonoxide in woning Meijel

1 min. leestijd

Meijel – (Foto’s) De ambulancedienst en brandweer zijn vrijdag omstreeks 2.50 uur gealarmeerd vanwege de aanwezigheid van koolmonoxide in een woning aan de Pastoor Schreursstraat in Meijel.

De brandweer verrichte metingen en constateerde dat een wasdroger de boosdoener was. Er werd een verhoogde concentratie koolmonoxide gemeten. Tevens werd er een lichte brandlucht waargenomen.

Drie bewoners, waaronder een baby, hadden zich intussen buiten in veiligheid gebracht. Ze zijn voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.
[nggallery id=’8620′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen