Politie onderschept gestolen auto

1 min. leestijd

(Foto’s) Vrijdag heeft de politie van Weert tijdens een nachtelijke surveillance een gestolen auto onderschept.

Agenten wilden rond 3.00 uur een automobilist controleren, maar deze ging er snel vandoor. Na een korte achtervolging kwam de politie uit op de parkeerplaats Meiberg aan de A2 tussen Nederweert en Weert. Op de parkeerplaats kon de verdachte staande worden gehouden.

De bestuurder bleek in een gestolen Audi A1 te rijden. Hij is aangehouden door de politie. De auto is voor nader onderzoek afgesleept door een berger. De auto kan nu tevens, onbeschadigd, worden teruggegeven aan de rechtmatige eigenaar.
[nggallery id=’8619′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek