Vrouw aangereden op zebrapad Dries

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdagavond gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Dries in Weert.

Op het zebrapad bij de t-splitsing Dries / Louis Regoutstraat was een overstekende voetgangster aangereden door een personenauto. De vrouw kwam ten val en raakte gewond. Omstanders en de bestuurder van de auto boden direct eerste hulp.

De vrouw raakte lichtgewond en is overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft ter plaatse getuigen gesproken en maakt verslag op van het ongeval.

[nggallery id=’8738′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
7 reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler