Motor uit de bocht in Ospel

1 min. leestijd

Ospel – (Foto’s) De hulpdiensten zijn zondagavond om 18.00 uur gealarmeerd voor een eenzijdig verkeersongeval in Ospel.

Op de Waatskamp was, door onbekende oorzaak, een bestuurster met haar motor uit de bocht gevlogen en in de naastgelegen greppel tot stilstand gekomen. Een passant schoot de motorrijdster te hulp.

De motorrijdster is ter plaatse nagekeken in een ambulance omdat ze last had van haar schouder. Gelukkig viel het letsel mee en hoefde ze niet mee naar het ziekenhuis. Een bekende heeft het slachtoffer naar huis gebracht.

[nggallery id=’9200′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel