Pannetje op het vuur vergeten

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is dinsdag rond 11.30 uur gealarmeerd voor een brandmelding in het wooncomplex St. Louis.

Het brandmeldsysteem was geactiveerd nadat in een van de appartementen een rookmelder was afgegaan. De brandweer kwam met de SIV (Snel Interventie Voertuig) ter plaatse. De brandweerlieden gingen op onderzoek uit en constateerden dat er nog een pannetje op het vuur stond. De bewoner was op dat moment niet thuis.

Het pannetje was drooggekookt en de brandweer heeft het pannetje gevuld met water een op het balkon gezet. In de woning was rookontwikkeling ontstaan. De woning is door de brandweer geventileerd. De bewoners is inmiddels weer thuis. Stichting Salvage en Wonen Limburg worden ingeschakeld voor verdere nazorg.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek