Rookontwikkeling bij afgesleepte auto

1 min. leestijd

(Foto’s) Bij een afgesleepte auto, die betrokken was geraakt bij het ongeval op de Ringbaan-Noord eerder vanochtend, was rookontwikkeling ontstaan.

Rond 11.30 uur mocht de brandweer opnieuw richting Kampershoek. Op de Edisonlaan stond de berger met de rokende auto. De berger vertrouwde het niet en had daarom de brandweer gewaarschuwd.

De brandweer heeft de motorkap doorgeknipt en het motorgedeelte nat gemaakt om te koelen. De accu was reeds ontkoppeld. Vermoedelijk was er koelvloeistof op het motorblok terecht gekomen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel