De Wieërter 11 Thoêswedstriêt groot succes

1 min. leestijd

Op maandag 15 februari was het dan zover: De Wieërter 11 Thoêswedstriêt! Ruim 700 deelnemers gingen in een fair play wedstrijd de strijd aan voor het felbegeerde Wieërter 11 speldje. Dit jaar net iets anders dan normaal: thuis voor de buis met ‘n rijkelijk gevuld Wieërter 11 derde helft pakket! 

De organisatie kijkt terug op een geslaagde editie. Met de opbrengst van deze thuiswedstrijd heeft Stichting de Wieërter 11 ‘n prachtige cheque aan de 11 jaarlijks deelnemende cafe’s kunnen overhandigen van in totaal maar liefst €11.122,21!!

Video van de Wieërter 11 via Youtube: https://youtu.be/DItuPuBDKxQ

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel